Media Summary: +:。.。 Links and silly self-promooooo below!!! 。.。:+♡*♥ Consider supporting my channel? I have a Patreon where I do private ... I do not own the music or the charactors music: Ну а щито вы ждали? Скай скатывается на 12см с Эвереста, а спидпэинт до воскресенья будет.
Skyfall Bluestar Amv - Detailed Analysis & Overview
+:。.。 Links and silly self-promooooo below!!! 。.。:+♡*♥ Consider supporting my channel? I have a Patreon where I do private ... I do not own the music or the charactors music: Ну а щито вы ждали? Скай скатывается на 12см с Эвереста, а спидпэинт до воскресенья будет. Decided to make this :D Havent finished it, obviously, so let me know if I should finish it. And anyone who knows the song This is a tribute animation I made for the book almost 2000 veiws? come on guys this sucks so bad! *edit* guys I got tired of your crap. i did not copy Rea. so shut the hell up.
The newest pictures on here are the best, like the ones that are closest to the end of the unfinished video. Yes, I am still working ...